MAURO TAMI NOVI TRENER VRATARJEV

V novi sezoni bo nalogo trenerja vratarjev v NK Brda opravljal Mauro Tami, ki je v preteklosti deloval v klubih kot so Udinese Calcio, Triestina Calcio, NK Olimpija, NK Celje in drugi. Deloval pa je tudi na reprezentančnem nivoju v Združenih Arabskih Emiratih skupaj s Srečkom Katancem in Slavišo Stojanovičem. Na Goriškem je najbolj poznan po tem, ko je kar nekaj let deloval kot trener vratarjev v HIT Gorici, od koder je kasneje prišlo kar nekaj odličnih vratarjev. Ti so tudi branili barve slovenske izbrane vrste in so po zaključku svoje nogometne kariere tudi sami postali odlični trenerji vratarjev.

Mauro Tami bo tako v našem klubu skrbel za izpopolnjevanje vratarjev članske ekipe in tudi za razvoj mladih vratarjev v nogometni šoli. Kot pomočnik mu bo pomagal Matija Blažič, ki je v preteklosti branil barve našega kluba. Poleg nastopanja v mladinskih selekcijah NK Brda je Blažič igral tudi v članski konkurenci - med drugim v sezoni, ko se je naša ekipa uvrstila v 2.SNL.

Obema trenerjema želimo uspešno in produktivno delo v našem klubu.

sponzorji