NA PRVI TEKMI DO TOČKE

Na prvi tekmi 2. SNL je naša ekipa dosegla točko proti ekipi Koroška Dravograd. Na splošno je naša ekipa prikazala dobro predstavo, v kateri je v Vipolžah uživalo lepo število gledalcev. Glede na število priložnosti bi naša ekipa tekmo lahko dobila, so pa tudi gostje imeli svoje priložnosti. V drugem polčasu se je naš vratar Denis Pintol iz oči v oči znašel z bivšim reprezentantom Nejcem Pečnikom in iz tega dvoboja izšel uspešnejši. Naše je v vodstvo v drugem polčasu popeljal povratnik v rdeče-črnem dresu Kris Jogan, a so kasneje gostje uspeli izid izenačiti. V naslednjem kolu naše čaka težko gostovanje v Kopru, kjer se bo naša ekipa zoperstavila favorizirani ekipi z obale.

V povezavi si lahko ogledate vrhunce tekme.

https://www.youtube.com/watch?v=-LjNLhonKuc&t=7s

sponzorji