PORAZ NA LOKALNEM DERBIJU

Brda- Gorica

0 : 1

12. krog 2.SNL

Postava: Pintol, Curk, Jazbar, Rojc, Celcer, Golob, Jalinous Dar., Humar (od 79 Bužinel J.), Jalinous Daw. (od 65. Mušič), Bužinel R., Jogan (od 72. Frelih)

Naša članska ekipa je včeraj odigrala novo prvenstveno tekmo in na lokalnem derbiju proti ekipi Gorice vknjižila poraz. V samem zaključku tekme je za tri točke Goričanov poskrbel Volarič.

V izenačem prvem polčasu bi naša ekipa lahko tudi prišla do vodstva, a je Janiju Curku gostujoči vratar strel z roba kazenskega prostora ubranil. Naši so imeli še nekaj priložnosti, katere bi lahko izkoristili. Mreži sta mirovali vse do 88. minute srečanja, ko je gostujočo premoč v drugem polčasu z zadetkom kronal Volarič. Na lestivici se naša ekipa z 9 osvojenimi točkami trenutno nahaja na 13. mestu. Že v naslednjem kolu naše čaka nova težka tekma, ko se odpravljajo na gostovanje v Lendavo.

Še prej pa v sredo sledi 2. krog pokala Medobčinske nogometne zveze Nova Gorica. V Ajdovščini se bodo pomerili s Primorjem, tekma se bo pričela ob 16.00.

sponzorji