PREGLED PRESTOPNEGA ROKA

Končal se je zimski prestopni rok, naša članska ekipa pa je s pogledom že usmerjena proti prvemu krogu spomladanskega dela. Med zimskim premorom je prišlo do nekaj igralskih sprememb. V drugem delu sezone bodo tako rdeče-črn dres nosili napadalec Tim Vodeb, ki se v Vipolže seli iz Rudarja iz Velenja, napadalec Rene Šolaja, ki bo nastopal kot posojen igralec Kopra, iz Srbije pa se k nam seli obrambni igralec Nemanja Gajić, ki je v Sloveniji že nastopal v dresu Drave in Fužinarja. Ob koncu prestopnega roka pa so se v Vipolže preselili še Blaž Urh, osrednji branilec, ki se v Vipolže seli iz vrst Brava, Matic Sever ki je ofenzivni vezist in ki je v prvem delu sezone nastopal za Vipavo, ter Matevž Smrtnik, bočni igralec, ki se k nam seli iz sosednje Italije, kjer je branil barve Lumignacca.

Pred nadaljevanjem prvenstva, ko bo naša članska ekipa odšla na gostovanje v Bilje, nas še čaka polfinale pokala MNZ Nova Gorica, ko v Vipolže prihaja Gorica. Tekma bo odigrana v nedeljo v Vipolžah ob 14.00.

sponzorji