V SOBOTO NA BONIFIKI

Po osvojeni točki na domačem terenu proti ekipi Dravograda v prvem krogu 2. SNL, se naša članska ekipa odpravlja na gostovanje na Bonifiko. Tam se bo v drugem krogu nove tekmovlane sezone v večernem terminu pomerila z domačo ekipo Kopra. Trener naše ekipe David Peršič je v sklopu priprav na tekmo povedal takole: "Za nami je prva odigrana tekma v prvenstvu. Tekma je potrdila moje zaupanje v fante, ki so odigrali disciplinirano, požrtvovalno ter pokazali pravi karakter. Zagotovo je še kar nekaj zadev, katere bo potrebno izboljšati in na slednjih tudi delamo, predvsem faza branjenja. Pred nami je gostovanje v Kopru, tekma kjer nimamo kaj izgubiti, lahko pa samo pridobimo. Poškodb ni, verjamem v fante in pričakujem dobro predstavo Brd na Bonifiki."

Vabljeni torej, da v soboto na Bonifiki ob 20.00 podprete našo ekipo v boju za nove prvenstvene točke proti ekipi Kopra.

sponzorji