ZAČETEK TRENINGOV

S tem tednom so se po spoostitvi ukrepov pričeli tudi treningi v Nogometnem klubu Brda. V torek so se na prvem skupnem treningu zbrali člani, trenirajo pa tudi ostale selekcije ob upoštevanju vseh ukrepov in priporočil pristojnih institucij.

Pod vodstvom Janija Šturma se je v torek zbrala članska ekipa. V njej je nekaj novih obrazov, nekateri med njimi so dobro poznani v lokalnemu nogometnemu okolju. V prvi vrsti gre za Leona Mariniča, ki je povratnik v naš klub in bo do konca sezone nastopal kot posojeni nogometaš Gorice. Iz Gorice se na posojo seli tudi mladi Nik Bučinel, iz Ajdovščine pa branilec Aldin Karabegović. Iz mirenske Adrie prihaja vratar Anže Nabergoj, konkurenco na sredini igrišča pa bo zaostril Alexandar Stožinič, ki k nam prihaja iz Žiri. Obrambno vrsto je okrepil tudi Miha Dobnikar, ki je v 2.SNL igral že za Bravo in Ilirijo.

O prijateljskih tekmah in nadaljevanju prvenstva bomo poročali naknadno.